Cablu fibra optica SC/UPC – LC/UPC, Duplex, Singlemode, 60m

320,00 lei 271,42 lei

Cablul de fibra optica Single Mode de 9/125 microni este potrivit pentru retele enterprise, telecomunicatii, ferme de servere, retele de stocare in cloud etc. Conform standardelor RoHS, cablul este testat optic pentru pierderi de insertie pentru a asigura o calitate superioara.