Cablu fibra optica – 1m – Single Mode Simplex SC APC to SC APC (9/125) 2.0mm PVC

53,55 lei 47,99 lei

WAVEZON OPTICS este specializata in scenarii de interconectare in datacentere sau personalizate, producem custom aproape orice solutie.

– Toate produsele noastre respecta in totalitate descrierile facute.

– Toate produsele noastre sunt realizate folosind doar materiale premium si de cea mai inalta calitate la preturi competitive.